fbpx

Про компанію

Висока якість - гарантія успіху


Кожен день наші фахівці працюють над поліпшенням надійності і якості.

Компанія «Аквабас» є правонаступником підприємства «СВП Груп», яке з 2006 року представляє на території Західної України чеського виробника систем глибокої очистки стічних вод «ТОПАС». За цей час було спроектовано і поставлено понад 100 станцій автономної каналізації в регіоні. Компанія розвивається і в галузі альтернативної енергетики та ресурсозберігаючих систем. Ми пропонуємо унікальну систему опалення та кондиціонування від енергії Сонця, а також різні системи і матеріали допомагають значно знизити тепловтрати в приміщенні.

Чим продукти нашої компанії відрізняються від конкурентів

Ціна / якість - наріжний камінь, якого треба дотримуватися

На ринку завжди з'являються продукти або більш досконалі, або з більш низькою ціною, але завжди головне питання залишається про надійність продукту. Наші продукти перевірені часом. За більш ніж 10 років ремонту підлягало близько 2% продукції.

1Які гарантії дає компанія?
Наша компанія дає істотний гарантії: на корпус виробу - 50 років. На електрообладнання - до 3 років.
2Доставка обладнання
Доставка здійснюється прямо в пункт зазначений в договорі. Час на формування замовлення і доставку може зайняти до двох тижнів.
3В якій формі приймається оплата?
Оплату Ви можете зробити як безготівковим, так і готівковим розрахунком. При необхідності існує варіант поетапної оплати.
4Монтаж і обслуговування
Монтаж системи займає добу, за умови підготовленої площадки. До місця установки повинні бути підведені всі комунікації і електрику. Протягом першого року існує гарантійне обслуговування системи.

Наші партнери