fbpx

Твій будинок

Тепер твій будинок там, де твоє серце


В першу чергу система автономної каналізації - це свобода вибору місця, де хочеться жити. Часто віддаленість від комунікацій не дозволяє жити з комфортом в пейзажних куточках природи. Але ми впоралися з цим завданням.

Ми пропонуємо різні системи автономного забезпечення вашого будинку. Однією з них є система глибокого очищення стоків. Система відрізняється високою якістю і надійністю.

Що потрібно знати про автономної каналізації

Система глибокого очищення стічних вод є замкнутою і повністю автономною.

Ви продовжуєте користуватися всіма сантехнічними приладами та пристроями так само, як і при центральній системі каналізації, з однією лише разніцей.Весь процес очищення відбувається на території вашої ділянки. Бонусом ви отримуєте очищену технічну воду, яку можна використовувати на полив газонів, квітників і дерев. Дану воду не використовують на полив культурних рослин, плоди якого будуть використовуватися в їжу без термічної обробки. Так само станції при очищення збирають невеликий обсяг мулу, який є потужним біологічним добривом.

Користуватися системою досить зручно. Вона не вимагає вашої постійної уваги. Для безперебійної роботи системи, досить дотримуватися деяких правил:

Система глибокого очищення стоків є біологічною системою. Основним компонентом очищення - є бактерії, живі організми найпростіших. Так як і все живе, на бактерій і їх життєдіяльність негативно впливає сильні хімічні речовини. Тому використовувати сильні миючі засоби, отрути і агресивні хімікати не бажано. Через велику популяцію бактерій в системі автономної каналізації, звичайно все бактерії не вимруть, але на відновлення популяції для ефективного очищення потрібен час. Що може привести до зниження на певній час якості очищення стоків.

Монтаж системи проводитися в звичайних умовах на протязі доби. Обслуговування системи, в середньому, два рази на рік (ми можемо взяти на себе цю функцію).

Швидкий монтаж дозволить Вам вже через кілька годин вільно користуватися новою сістемой.Хотя для входу в робочий режим, станції потрібно близько тижня, Ви не відчуєте жодних неудобств.Сістему непотрібно "розгойдувати" (засипати особливі бактерії, купувати їх). Даний вид бактерій постійно присутній в атмосфері і тому через систему вентиляції станції, колонії бактерій швидко розмножуватися і доведуть якість очищення до необхідних норм.

Варто подбати про накопичувальної ємності зі збору очищеної вода і створити систему дренажу на зимовий період, тому що взимку використання води різко знижується.

Як ми працюємо

Для зручної роботи ми пропонуємо наступний алгоритм роботи: .

По вашому запиту, наші інженери підбирають станцію, яка буде повністю відповідати вимогам і вашим побажанням.

Ми підготуємо кошторисну документацію з урахуванням скидання очищених стоків і повним розрахунком всіх робіт пов'язаних з монтажем станції "під ключ".

Після оплати, на протязі двох тижнів станція поставляється на вашу ділянку. Доставка станції за рахунок нашої компанії.

Монтаж проводиться протягом одного робочого дня при підготовленому майданчику та підведенні всіх необхідних комунікацій.

Ми приймаємо станцію на гарантійне обслуговування.


Наші партнери