fbpx

Бізнес

Автономна каналізація
рішення задач в бізнес-сфері


Системи очищення стічних вод розроблені не тільки для приватного сектора. За допомогою них можна надійно закрити питання каналізації як у виробництві, так і в сфері готельного бізнесу і громадського харчування.

За допомогою даних систем можна вирішити і ряд інших завдань. Наприклад, вода вторинного використання, вода для системи підгрунтового поливу.

Автономна каналізація для бізнесу

При будівництві котеджних селищ і містечок необхідність будівництва очисних споруд виникає не так вже й рідко.

Добре якщо до централізованої мережі відведення стоків не далеко. Але коли відстань прокладки магістралі обчислюється в кілометрах, то резонно будувати власні локальні очисні споруди. Економічно це виявляється вигідніше. Системи ЛОС виробництва «ТОПАС» здатні впоратися з цим завданням на 100%. Ми поставляємо і монтуємо системи здатні прийняти і переробити навіть досить великі за обсягом стоки (до 10000 куб / добу.). При установці такої системи наша компанія опрацьовує всі етапи проекту від безпосередньо проектування і до введення в експлуатацію з отриманням всіх дозвільних документів.

При запуску точки громадського харчування (ресторан, кафе, їдальня, fast food) в обов'язковому порядку встановлюється обладнання по сепарації (відділення) жирів.

Ця вимога законодавчо має дотримуватися всіма підприємствами громадського харчування. Пов'язано це з тим, що жири в холодній воді різко тверднуть і створюють пробки, які призводять до неприємних засмічення і застоями стоків. На відміну від господарсько-побутових стоків, підприємство громадського харчування в виробництві використовують продукти містять велику кількість твердих жирів (баранина. Свинина). Системи «ТОПАС» для даних підприємств обладнуються спеціальними модулями по відділенню жирів. В станції опрацьована система збору та очистки жирів з якою може впоратися будь-який співробітник без спеціальної підготовки.

Системи біологічного очищення стічних вод «ТОПАС» для готелів і офісних будівель мало чим конструктивно відрізняються від систем для приватного сектора.

Дані системи мають підвищені вимоги до обсягів переробки стоків. Якщо в готелі основною проблемою є так званий «залповий скид», який трапляється при різкому і великому скиданні стоків. І дані модифікації спеціально розраховуються до здатності прийняття великої кількості разового скидання, то системи, що використовуються в офісних будівлях, доукомплектовуються блоками хімічних дозаторів. Пов'язано це з тим, що в стоках, як правило, великий надлишок кристалів амонію, які необхідно знизити для вирівнювання біологічного фону всередині системи.


Наші партнери